Salon Firmowy Indigo to miejsce na światowym poziomie, promowane przez siedzibę główną jako najmodniejszy punkt stylizacji paznokci w okolicy.

Dodatkowo jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży, w którym Klientka ma możliwość kupić luksusowe kosmetyki Indigo Home Spa, przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji w domu.

 

Nasz salon powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi stylizacji paznokci oraz rzęs. Decydując się na skorzystanie z oferty Nails&Lashes Studio Stylizacji możesz mieć pewność najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Piękne i zadbane dłonie to Twoja wizytówka. Dlatego powierz nam swoje dłonie, abyśmy mogły się nimi zająć.

 

Oferowane przez nas usługi są dopracowane w każdym calu. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Narzędzia kosmetyczne są przeznaczone tylko i wyłącznie dla jednej klientki, a stanowisko pracy jest przygotowane w sposób dbały oraz schludny. Wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach przy użyciu narzędzi dezynfekowanych i sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu. Higiena jest i zawsze będzie kluczowym elementem w naszym salonie.